Google’dan Oscar Törenine Taş, Kağıt, Makas Temalı Android Reklamı Sürprizi

Google’dan Oscar Törenine Taş, Kağıt, Makas Temalı Android Reklamı Sürprizi

Google Oscar törenini izleyenleri Androidsiz bırakmadı. Hepimizin çocukluğumuzdan bildiği taş, kağıt, makas ve Android temalı bir reklam yayınladı.

Google’ın meşhur"farklı olalım ama birlikte kalalım" temalı Android reklamlarına bir yenisi daha eklendi. Bu filmin Oscar töreninden önce gösterilmesi ise hem törene katılan yıldızlara hem de TV’den naklen izleyenlere tatlı bir sürpriz oldu.

2016 Oscar törenlerine Google’da katıldı dersek hiç de yalan söylemiş olmayız. Google’ın Android tanıtımı yaptığı kavramsal animasyon film, her ne kadar farklı olsak da bir arada kalmamız gerektiğini vurguluyor. Şirin bir animasyon olan ve taş, kağıt, makas oyun temasına göndermeler yapan animasyon, Oscar ödüllerinde oldukça beğeni topladı.

Elbette Google bu kısa tanıtım filminden bir ödül falan almadı ancak izliyecilerin beğenisini tplayarak kendisinden söz ettirmeyi başardı. Google Android le ilgili arada bir böyle sürprizler yapıyor. Bu küçük tanıtım filmlerini de küresel önemi olan organizasyonlardan önce tüketicilerle buluşturuyor.

İşte Google’ın Android için hazırladığı son taş, kağıt, makas oyun temalı animasyonu

Google'ın Yeni Reklam Filmiyle Android L'i Tahmin Edin

Google Chromebook Eğlenceli Reklam Serisi - 1

Google Chromebook Eğlenceli Reklam Serisi - 2

YORUMLAR