Google'dan Super Mario Bros. Jesti

Google'dan Super Mario Bros. Jesti

Merhaba Tamindir takipçileri. Hatırlayacağınız üzere dün yayınladığımız bir haber ile Super Mario Bros.'un tam 30 yaşına girdiğini sizlere duyurmuştuk. 13 Eylül 1985 yılında çıkan ilk Mario oyunu çıktığı dönemde çığır açmış, takip eden yıllarda yayınlanan yeni oyunlarla yakaladığı başarıyı korumuştu. Neredeyse benimle aynı yaşta olan Super Mario, Nintendo'nun en büyük oyun kahramanı halinde. Bu koca oğlanın halen yeni oyunlarla varlığını sürdürmesi ise sevindirici bir durum.

30 yıldır oyun dünyasında olan Mario halen açıp keyifli bir şekilde oynayabileceğiniz oyunlar arasında. İşte bu vazgeçilmez yere sahip olan oyun kahramanının 30. yaşına girmesini kutlayan Google, Super Mario'nun doğum günü için ilginç bir sürpriz hazırlamış. Bu sürprizi görebilmek için bilgisayarlarınızda veya mobil cihazlarınızda Google üzerinden "Super Mario Bros" kelimelerini aramanız yeterli:

Çıkan arama sonuçlarının hemen altında yer alan kutucuğa tıklayarak altın toplamaya başlayabilirsiniz. Tıklamaya bir süre devam edin, belki de Mario'ya süper güçler kazandıran mantarı yakalayabilirsiniz.

Super Mario Bros. Tam 30 Yaşında!

YORUMLAR