Google'ın Anlık Mesajlaşma Uygulaması Hangouts'un 7.0 Sürümü Yayınladı

Google'ın Anlık Mesajlaşma Uygulaması Hangouts'un 7.0 Sürümü Yayınladı

Dünyanın en çok kullanılan arama motoru Google tarafından geliştirilen Hangouts, yenilenen sürümüyle birlikte daha kullanışlı olarak kullanıcılarının karşısına çıktı.

Bildiğiniz üzere Hangouts, mobil cihazlar ve masaüstü işletim sistemleri üzerinden kullanılabilen anlık mesajlaşma uygulaması. Henüz Whatsapp ve Facebook Messenger kadar başarılı olmasa da Google, Hangouts için elinden geleni yapıyor.

Hangouts, yeni güncellemeyle birlikte 7.0 sürümüne kavuştu ve bu sürüm içerisinde birçok yeni özellik var. Hangouts'un yeni sürümüyle birlikte kullanıcılara ulaşan hızlı cevap verme özelliği şüphesiz 7.0'ın en öne çıkan yeniliklerinden birisi oldu. Hızlı cevap verme özelliği sayesinde arkadaşınızla konuşurken başka uygulamada gezinebiliyorsunuz. Yani artık kullandığınız uygulamadan çıkmadan, hızlı bir şekilde cevap yazma yetkisine sahipsiniz. Bu yeni özellik en çok konuşmak için başka bir uygulamaya hapsolmak istemeyenlerin işine yarayacak gibi görünüyor.

Google'ın Hangouts uygulamasına getirdiği diğer bir yenilik ise widget simgelerindeki değişiklikler. Artık Hangouts uygulamasının kısa yollarını daha güzel görünüşe sahip bir şekilde ana ekrana ekleyebilirsiniz.

Hangouts'u indirin:

Google Hangouts'da Kullanabileceğiniz 14 Gizli Emoji

Google Hangouts'ta MMS ve SMS Uyumluluğu Kaldırılıyor

YORUMLAR