Google'ın iOS Uygulaması 3D Touch Özelliğine Kavuştu

Google'ın iOS Uygulaması 3D Touch Özelliğine Kavuştu

Google'ı dünya üzerinde milyonlarca kişi kullanıyor ve dev teknoloji şirketi bu kadar kullanıcının isteklerine karşılık vermeye çalışıyor. Bu istekler arasında dev arama motorunun yeni atağı iOS uygulaması üzerinden oldu.
iOS kullanıcıları için geliştirilen Google'ın mobil uygulaması sayesinde internette gezinti yapabilmeniz oldukça kolay hale geliyor. Gezinti yapabilmenizin yanı sıra şirketin diğer servislerine de tek dokunuşla ulaşabileceğiniz bu uygulama sayesinde zamandan tasarruf sağlıyorsunuz. Google ise iOS uygulamasını sürekli güncelleyerek kullanıcılarını memnun etmeye çalışıyor. Geçtiğimiz günlerde yine güncellenen iOS Google uygulaması iPhone ve iPad'e özel yeni özelliklere kavuştu.

Bildiğiniz üzere 3D Touch teknolojisi artık kısmen de olsa hayatımıza giriş yaptı. iPhone 6S ve iPhone 6S Plus'ın tanıtıldığı günden itibaren herkesin aşina olduğu bu teknoloji zamanla uygulamaları güncelleme zorunluluğuna itti. Oldukça pratik bir şekilde 3D Touch kullanarak artık Google uygulamasında işlem yapabileceksiniz. Mesela en basit örnekle görev menüsünü parmağınızı bastırarak rahatlıkla açabilirsiniz. Kullanıcıların daha sağlıklı ve verimli çalışmasını amaçlaya bu teknoloji iOS 9 ile birlikte ilerleyen zamanlarda yeni cihazlarda da yaygınlaşacak. Bu yüzden 3D Touch'a alışmalı ve Google'ın güncellenen yeni uygulamasını denemelisiniz.

Diğer platformları kullanan ziyaretçilerimizde vardır mutlaka.


Google'a 3D Touch özelliğinin kazandırılmasının yanı sıra artık arama sonuçlarından daha fazla bilgi edinebiliyorsunuz. Kurum ve kuruluşların açık kalma süreleri ve hangi saatler arasında ne kadar yoğun olduklarına ulaşabilme imkanınız elde edebileceğiniz sonuçlardan sadece birkaçı.

Apple, Google ile Rekabetinden Hiç Memnun Değil

Google Fotoğraflar Uygulamasında Albüm Paylaşma Özelliği Aktif Hale Getirildi

YORUMLAR