Google'ın Ödüllü Anketleri Türkiye'ye Geldi

Google'ın Ödüllü Anketleri Türkiye'ye Geldi

İlk olarak yurt dışında Google Opinion Rewards adıyla çıkış yapan ve bölge kısıtlamalı olarak kullanılabilen Google Ödüllü Anketler adlı uygulama nihayet Türkiye'de de kullanıma açıldı.

Google Ödüllü Anketler, temelde kullanıcılara akıllı telefonları veya tabletleri üzerinden çeşitli anketlere katılarak bu anketlerin tamamlanması karşılığında para kazanma imkanı sunan bir sistem. Fakat bu para nakit olarak değil de Google Play kredisi şeklinde dağıtılıyor. Yani bu kredileri biriktirerek ücretli uygulamalara para vermeden birer ücretsiz uygulama gibi indirebiliyorsunuz. Eğer uzun süredir almayı düşündüğünüz ve fiyatından ötürü vazgeçtiğiniz bir Android uygulaması veya oyunu varsa Google Ödüllü Anketler işinize yarayabilir.

Google Ödüllü Anketler sistemine katılabilmek için öncelikle Google Ödüllü Anketler uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Sonrasında ise Google hesabınız ile uygulamaya giriş yapıyorsunuz. Bu adım sonrasında anketleri cevaplamaya başlayabiliyorsunuz. Yeni anketler hazır olduğunda da uygulama size bildirimler göndermekte, bu sayede en kısa süre içinde anketleri tamamlayabiliyor, Google Play kredisi biriktirebiliyorsunuz.

Google Ödüllü Anketler uygulaması size kendiniz ile ilgili temel sorular soruyor, bu sayede size özel bir anket profili yaratılıyor. Profiliniz oluşturulduğunda ise haftada bir kez (bu sayının azalabileceği belirtilmekte) anketler alabiliyorsunuz, anketleri tamamladığınızda da 1.79 TL tutarına kadar Google Play kredisi kazanabiliyorsunuz.

Google Ödüllü Anketler, Google Play üzerinden film ve kitap alışverişi yapıyorsanız da işinize yarayabilecek bir ödül sistemi. Google Ödüllü Anketler uygulamasını bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz:

Google Play 2017 Ödüllerinin Sahipleri Açıklandı

YORUMLAR