Google'ın Yeni Android Reklamı Başarılı ve Düşündürücü

Google'ın Yeni Android Reklamı Başarılı ve Düşündürücü

Google, Android için hazırladığı yeni reklamda birlikte çalışıp, hedeflerine ulaşabilen ya da barış içinde dolaşabilen hayvanlardan oluşan bir kolaj kullandı. Google, ne kadar farklı olursak olalım, beraber olduğumuzda bir şeyler başarabileceğimizin mesajını veriyor.Friends Furever (kürkümüzle sonsuza dek arkadaşız) temasını işleyen yeni Google Android reklamı birlikte olmaktan ve başarmaktan dem vuruyor. Bunun için doğada düşman olabilecek, kaynaşmaları imkansız hayvanların birlikte gerçekleştirdikleri muazzam kliplere yer verilmiş.

Köpek dostu için kilitli kapıyı açan kedi, aç köpeği doyuran bir papağan, aslan yavruları, filler, geyikler ve aklımıza bir arada olmaları mümkün değilmiş gibi görünen tüm hayvanların bulunduğu video oldukça ilgi çekiyor. Birlikte uyum ve barış içinde bir şeylerin ucundan tutmaya çalışmaları ve yardımlaşmaları gösteren reklam son derece etkileyici bulundu ve kısa sürede YouTube'da 4 milyon 205 bin kere izlendi. 

Android'in bu seneki reklam sloganı; 'beraber olun, aynı olmayın'. Bu slogan açık kaynak koduyla geliştirilmeye açık Android alt yapısında bir araya gelmesi muhtemel uygulama geliştiricilerine bir mesaj olarak da algılandı.  

Android’in Resimli Kısa Tarihi

Android Hakkında Aklınızı Başınızdan Alacak 5 Gerçek

Android Root İşlemi Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey

YORUMLAR