Google'ın Yeni E-Posta Servisi Inbox, Herkesin Kullanımına Açıldı

Google'ın Yeni E-Posta Servisi Inbox, Herkesin Kullanımına Açıldı

Google’ın davetiye sistemiyle çalışan yeni e-posta servisi Inbox, tüm kullanıcıların kullanımına açıldı.

Google’ın Ekim ayında tanıttığı ve sadece davetiyeli kullanıcıları kabul ettiği e-posta servisi Inbox, nihayet tüm herkesin kullanımına açıldı. Google I/O 2015 etkinliğinin başlamasıyla beraber gelen bu haberin yanı sıra, Inbox uygulamasına çeşitli yeniliklerin de eklendiği açıklandı.

Kullanıcıların seyahat bilgilerine göre çeşitli hatırlatmalar ve bilgilendirmeler sunan Inbox, bundan sonra seyahat ile ilgili e-postaları Trip Bundles bölümünde toplayacak. Bu şekilde kullanıcılar, seyahat ile ilgili e-postalarını tek bir bölümden görebilecekler.

Geri bildirimleri dikkate aldığı açıkça görülen Google, talep edilen birçok özelliği Inbox’a eklemiş. Gönderdiğiniz postanın yanlış olduğunu fark ettiğiniz anda geri alabileceğiniz özellik bunlardan ilki. Bunun yanında, kaydırarak silme işlemi de yeni eklenen özellikler arasında yer alıyor, bu sayede farklı bir işlem yapmanıza gerek kalmadan sadece kaydırarak e-postayı silebiliyorsunuz. Bir başka yenilik ise en çok talep edilen e-posta imzaları oldu.

Elbette Inbox’a eklenen yenilikler bunlarla sınırlı değil. Google Keep üzerinden oluşturduğunuz hatırlatıcıları artık Inbox’ta görebileceksiniz. Bunun yanı sıra, kişileriniz size yapılacak listesi gönderdiğinde ise Inbox otomatik olarak bir hatırlatıcı oluşturacak.

Son olarak da, HotelTonight veya Eat24 üzerinden verilen siparişler ve rezervasyonlar direkt olarak Inbox’ta görüntülenebilecek ve asıl uygulamalara yönlendirilebilecek.

Kullanıcılardan gelen talepler doğrultusunda Inbox’ı yenileyen ve uygulamayı herkesin kullanımına açan Google, kullanıcılarına teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.
Google Reklamlarına Satın Alma Tuşu Geliyor

Google’da Leb Demeden Leblebiyi Anlama Devri Başlıyor

YORUMLAR