Google'ın Yeni Fotoğraf ve Albüm Uygulamasının Görüntüleri İnternete Sızdı

Google'ın Yeni Fotoğraf ve Albüm Uygulamasının Görüntüleri İnternete Sızdı

Google’ın yeni bir fotoğraf ve albüm uygulaması hazırladığı ortaya çıktı. Google Plus’tan tamamen ayrı ve tek başına çalışacak olan uygulamanın arayüz resimleri internete düştü.

Uygulama kullanıcılara bir albüm ve fotoğraf arşivleme hizmeti sunduğu gibi, resimler üzerinde ayarlamalar yapmaya da olanak verecek.

Android Police web sitesinde yayınlana görüntüler ve habere göre klasik materyal tasarımla hazırlanmış bu yeni uygulamanın henüz bir adı yok. Ancak göründüğü kadarıyla uygulama neredeyse kullanıma hazır. Sızan görüntülerden kullanıcı arayüzünün son derece sade ve kolaylıkla alışılacak bir yapısı olduğu dikkati çekiyor.

Görüntüler kullanıcıların resimlerini otomatik olarak yedekleyebildiğini işaret ediyor. Bu yedekleme sırasında da resimleri yeniden adlandırabiliyorsunuz. Uygulama resim albümünde kullanıcılara animasyonlar hazırlama ve fotoğraflarını işleyebilme olanağı da tanıyor.

Google bu yeni uygulaması hakkında bu hafta yapılacak olan WWDC 2015 konferansında daha detaylı açıklamalarda bulunacak. Ancak şimdilik arayüz resimlerine bakmakla yetiniyoruz. 

Google Plus Birçok Farklı Ürüne Bölünecek

Google Drive Fotoğraflarınızı Yedeklemeye Başlayacak

YORUMLAR