GoPro Kameranızı Artık Apple Watch Üzerinden Kontrol Edebilirsiniz

GoPro Kameranızı Artık Apple Watch Üzerinden Kontrol Edebilirsiniz

Özellikle ekstrem sporlarıyla uğraşan insanların sıklıkla kullandığı başarılı aksiyon kamerası GoPro, iOS kullanıcıları için yayınladığı mobil uygulamasını güncelledi. Aksiyon kameraları arasından en çok ilgi gören GoPro küçük olmasından dolayı başka cihazlar üzerinden kontrol ediliyor. Daha doğrusu en tehlikeli işlere bile tek başına çözüm bulmaya çalışan GoPro'nun yanına kimse yaklaşmak bile istemiyor. Bu yüzden hem profesyonel hem de amatör çekim yapanlar için iOS, Windows Phone ve Android mobil işletim sistemleri üzerinden video yönetimi yapmayı sağlayan mobil uygulamalar var. GoPro ise Apple'ın çok konuşulan akıllı saati Apple Watch için bu uygulamalara ek olarak oldukça güzel bir güncelleme yayınladı.

iOS'in güncellenmiş yeni uygulamasını indirerek artık kolunuzdaki bir saatten video çekebilecek veya geniş açıda fotoğraflar arşivleyebileceksiniz. Bu sayede bir bisiklet üzerinden çekim yaparken anında kolunuzdan video takibini yapabiliyorsunuz.

Daha fazla ayrıntı için GoPro tarafından hazırlanan Apple Watch ile video kontrolünün nasıl yapıldığını anlatan tanıtımı izleyebilirsiniz.

iOS için 64 MB boyutunda olan ve ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu uygulamayı hemen şimdi indirin.

Ve tabii ki diğer platformlar:

En İlginç GoPro Videoları

YORUMLAR