GoPro'nun Yeni 4K Hero'su Sınıfında Birinci

GoPro'nun Yeni 4K Hero'su Sınıfında Birinci

GoPro yeni nesil Hero kameralarını resmi olarak tanıttı. Yeni nesil Hero4 ile 4K video özellikleri ve dokunmatik ekran arka planı Hero'yu canlı kamera kulvarında yepyeni bir boyuta taşıdı.

Hero, GoPro'nun şimdiye kadar sattığı beyaz serisine benzerlik gösteriyor ve yeni canlı sualtı çekim modu optimizasyonlarıyla video çekiminde kaliteyi bir üst katmana taşıyor.
Diğer modellerdeki fiyat farkına göre özellikle beyaz modellerdeki Wi-Fi bağlantısı dikkat çekiyor. Beyaz modelde Wi-Fi çıkartılmış, kontrollerin kameranın kendi üzerinden ayarlanması gerekiyordu. Bilgisayara bağlamak için de USB kablosu bu nedenle şarttı. Ancak bu kullanıcılar için çok sorun olmamış olsa gerek, kimse Wi-Fi'ın eksikliğini yaşamamış, kamerayı olduğu gibi kullanmaya devam etmişti. Zaten GoPro'nun genelde zorlu hava koşulları ve durumlarda kullanıldığı düşünülürse ulaşılabilirlik kimse için önemli bir adım olmuyor.

GoPro'nun 129 dolarlık fiyatı da rakiplerine fırsat tanımış, ancak su geçirmez özellik eksikliğinden dolayı Polaroid gibi markalar tekrar GoPro ile kıyaslanamaz hale gelmiş. GoPro'nun bu kulvarda yaptığı isim de yine kullanıcıların oyunu kendi tarafına çeker derecede fazla.

GoPro kameraları özellikle daha güncel ve spontane çekimler için kullanıldığından eğer amacınız iMax sinemada gösterime girecek ayarda bir film çekimi değilse, GoPro Hero4 Black sizin için biçilmiş kaftan görevini üstlenecek, 4K çekimleriyle kaliteyi de en üst noktada tutacaktır.

GoPro HERO 4'ün İlk Detayları Geldi

YORUMLAR