Göz Kamaştıran Türk Yarış Oyun Drift Max Artık Çok Daha Eğlenceli!

Göz Kamaştıran Türk Yarış Oyun Drift Max Artık Çok Daha Eğlenceli!

Ülkemizden çıkan ve büyük beğeni kazanmayı başaran mobil yarış oyunu Drift Max'ın Android ve iOS versiyonları için yayınlanan yeni güncelleme oyundan aldığınız keyfi bir adım ileriye taşıyor.

Sadece rötuşlardan ve küçük değişikliklerden ibaret olmayan 4.0 güncellemesi kelimenin tam anlamıyla oyunu yepyeni bir drift oyunu haline getiriyor. Eğer oyunu önceden oynayıp bıraktıysanız artık oyuna dönmek için geçerli bir sebebiniz var.

Drift Max için yayınlanan 4.0 güncellemesinin en çok dikkat çeken yeniliği araç modifiye özelliğinin oyuna eklenmesi. Artık arabamızın rengini değiştirerek farklı jantları kullanabiliyor, özel çıkartmalarla arabamızı kendi tercihlerimize göre yapılandırabiliyoruz.

Yeni güncelleme bize birçok yeni araba seçeneği ve yeni yarış pistleri sunmakta. Oyuna eklenen coin sistemi ile yeni araçların ve haritaların kilidini yarışlardan kazandığımız para ile açabileceğiz. Bu sistem oyunda kazandığımız başarımları daha da değerli hale getiriyor ve oyundan aldığımız keyfi artırıyor. Drift Max'ın 4.0 versiyonu ile oyuna eklenen Edge Drift özelliği daha riskli ve heyecanlı driftler yaparak daha yüksek puan kazanabilmemizi mümkün kılıyor.

Oyuna eklenen hareket sensörü yardımıyla kontrol sistemi oynanış olarak oyunda farklı bir deneyim yaşamanızı sağlayacak. Yeni kamera açıları, performans iyileştirmeleri ve liderlik panosunda sahteciliği önlemek için geliştirilen koruma sistemi güncellemenin diğer öne çıkan özellikleri. Drift Max'ın güncellenmiş versiyonunu bu bağlantıları kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

First Blood: Er Meydanı ile Çatışmaya Doyacaksınız

YORUMLAR