Gran Turismo 6 Duyuruldu ve Çıkış Aralığı Açıklandı

Gran Turismo 6 Duyuruldu ve Çıkış Aralığı Açıklandı

Sony, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği Gran Turismo 15. yıl etkinliğinde seri hakkında önemli bir duyurunun geleceğini açıklamıştı. Bu duyurunun Gran Turismo 6 olacağıyla ilgili söylentiler Sony ve oyunun yapımcısı Polyphony tarafından doğrulandı. Söylentilerde bahsi geçen bir başka konu da bu açıklamayla beraber doğrulanmış oldu: Gran Turismo 6, Playstation 3 için çıkış yapacak!

Oyunun Playstation 4'e gelip gelmeyeceği hakkında henüz resmi bir açıklama yapmayan Sony, Gran Turismo 6'nın çıkış tarihi için 2013 sonunu gösterdi.

Bunların dışında oyunla ilgili şimdilik ortaya çıkan birkaç detay bize Gran Turismo 6'daki araba ve pist sayısını gösteriyor. Kült simülasyon serisinin son oyununda toplamda 1200 araba ve 33 pist bulunacak.

Son olarak oyunun yapımcısı Kazunori Yamauchi'nin Gran Turismo 6 hakkındaki sözlerini paylaşarak habere nokta koyalım. "Gran Turismo 6'yı geliştirmeye başlamamızdan bu yana çok şey değişti. Oyunun şu anki hali benim hayal ettiğiminde ötesinde bir yapım oldu. Gran Turismo 6'yı sadık Playstation 3 kullanıcılarımıza sunmaktan gurur duyuyoruz."

Oyunla ilgili yakın zamanda daha ayrıntılı bilgilere kavuşacağımızı tahmin ediyoruz.

Need for Speed: Most Wanted İncelemesi

YORUMLAR