Gran Turismo 7, PlayStation 4 İçin Sonunda Açıklandı

Gran Turismo 7, PlayStation 4 İçin Sonunda Açıklandı

Yarış oyunlarının efsanesi Gran Turismo 7, sonunda sahneye çıktı. PlayStatation oyuncularının en çok beklediği oyunlardan biri olan ünlü yarış oyunu, Polyphony Digital tarafından resmi çıkış tarihini sonunda aldı. 

Uzun süredir bekleniyordu bu haber. Özellikle Gran Turismo oyununu alışkanlık etmiş yarışçılar, Polyphony Digital'in gözünün içine bakıyordu uzun zamandır. Söz konusu firma, sonunda bu sessizliğini bozdu. Stüdyonun başı Kazunori Yamauchi, söz konusu oyun hakkında ekstra da detaylar verdi. 

Yamauchi, oyunu geliştirirken PS3'te nasıl zorlandıklarını ve bunun PS4'te nasıl değiştiğini şu şekilde anlattı;

"Her şey çok doğal ilerliyor olacak. PS3 gerçekten çok zorlu süreçti, PS4'te kullandığımız yüksek kalite datalar ile çok daha farklı bir Gran Turismo 7 deneyimi yaşatacağız."

"GT7 için benim ve ekibimin çok kesin bir görüşü var; GT7'de, GT6'da yapamadıklarımızı yapacağız. Bunu gerçekten bir 'Gran Turismo' yapmak istiyoruz. Yani oyun, şu an yaşadığımız dönemin, 2015 ve 2016'nın oyunu olacak."

Yamauchi, gayet ciddi ve kendinden emin konuşuyor. Sonuçta olay Gran Turismo 7. Oyunun 2015'te bizlerle buluşması bekleniyor; 2016'ya ertelenme ihtimali de var.

Sony Xperia Z3'ü Nutellaya Bandılar!

Potanın Kralı Darius Skor İçin Geliyor!

YORUMLAR