Gran Turismo Sport Çıkış Tarihi Belli Oldu

Gran Turismo Sport Çıkış Tarihi Belli Oldu

Uzun bir zaman önce duyurulan; fakat kendisinden bir süredir haber alamadığımız Gran Turismo Sport nihayet yüzünü gösterdi ve E3 2017 sırasında oyun hakkında yeni bilgiler paylaşıldı. Bu bilgiler arasında Gran Turismo Sport çıkış tarihi de bulunuyor.

Geçtiğimiz sene tanıtılan ve Kasım 2016'da çıkış yapacağı duyurulan Gran Turismo Sport'u bu tarihte oynayabilmemiz mümkün olmamıştı. Oyun ertelendikten sonra yeni bir çıkış tarihi verilmemiş, herhangi bir detay paylaşılmamıştı. Dün resmi olarak başlayan E3 2017 etkinliğinde Sony'nin yaptığı sunumda yer verilen Gran Turismo Sport'u ne zaman oynayabileceğimiz belli oldu. Paylaşılan bilgilere göre önümüzdeki sonbahar aylarında Gran Turismo Sport çıkış yapacak.

PlayStation'ın en itibarlı yarış oyunu serisinin son oyunu son teknolojiyi de kullanacak. PlayStation 4 Pro ile uyumlu olarak geliştirilen oyun 4K çözünürlükte oynanabilecek ve 60 FPS'lik akıcı bir yarış tecrübesi sunacak. Oyunun kesin çıkış tarihi verilmedi; fakat oyun içi görüntüler içeren yeni bir video yayınlandı. Bu video sayesinde oyunun nasıl görüneceği konusunda bilgi sahibi olabiliyoruz:

Forza Motorsport 7 Tanıtıldı

YORUMLAR