Gran Turismo Sport'un Yeni Bir Oynanış Videosu Yayınlandı

Polyphony Digital firması tarafından yalnızca PlayStation 4 platformu için geliştirilen Gran Turismo Sport adlı yarış oyununa ait oldukça uzun bir oynanış videosu ortaya çıktı.

Sony'nin 21-24 Eylül tarihleri arasında düzenlemiş olduğu Tokyo Game Show etkinliği kapsamında oyunu deneme fırsatı bulan oyuncuların yarıştığı video, tamı tamına 28 dakika uzunluğunda kaydedilmiş. Suzuka pistinde yarışan 4 Japon oyuncu bizlere aynı zamanda oyunun izleme modunun, grafiklerinin ve birçok başka oynanış özelliklerinin nasıl olduğunu göstermiş oldu. Yayınlanan bu oynanış videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Gran Turismo Sport aynı zamanda PlayStation'un sanal gerçeklik sistemi VR'ı desteklemesi, yukarıdaki videodan da görüldüğü üzere puan sistemine sahip olması sonucu bir yandan da e-spor oyuncularını da ilgilendirmesi gibi çok çeşitli yönleri sayesinde geniş bir oyuncu kitlesine hitap edecek. Oyunun PlayStation 4 platformu için 17 Ekim tarihinde dünyanın tüm kıtalarında eş zamanlı olarak oyuncularla buluşacağını da hatırlatmış olalım. Gran Turismo Sport ile ilgili daha detaylı bilgilere de bu linkten oyunun resmi sayfasına giderek ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR