Gran Turismo Sport'a Ait Bir Oynanış Videosu Yayınlandı

Gran Turismo Sport'a Ait Bir Oynanış Videosu Yayınlandı

Polyphony Digital firması tarafından geliştirilen ve dağıtımcılığını Sony Computer Entertainment'ın üstlendiği Gran Turismo Sport'un geçtiğimiz haftalarda kısa bir videosu çıkış tarihi duyurusu ile birlikte yayınlanmıştı. Şimdi de E3 2016 adlı oyun fuarına yönelik olarak oyunun 4 dakikalık detaylı bir oynanış videosu daha yayınlandı.

Bu yeni oynanış videosunda oyundaki araçların detayları, fotoğraf modu ve çeşitli sosyal özellikler bize gösteriliyor. Ayrıca araç düzenleme ve geliştirme işlemlerinin oldukça detaylı olduğunu ve oyunda birçok farklı ülkeden çok çeşitli yarış pistlerinin bulunduğunu da bu videodan rahatlıkla görebiliyoruz. Videoda arkaplan müziği olarak da Gran Turismo 4 oyununun açılış müziği seçilerek bir nostalji de yaratılmış.

Kasım ayının ortalarında PlayStation 4 oyuncularıyla buluşacak olan oyunun birçok detayını da 14-16 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek olan E3 2016 fuarı kapsamında öğrenmeyi umuyoruz. 4 dakikalık bu etkileyici oynanış videosunu da hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Gran Turismo Sport Duyuruldu!

Gran Turismo Sport'un Çıkış Tarihi Açıklandı

YORUMLAR