Grand Theft Auto Online: Arena War Bugün Çıktı!

GTA Online arena war

Grand Theft Auto Online için yayınlanan en yeni genişleme paketi Arena War bugün itibarıyla çıktı. Oyuna araba savaşları temalı yeni modlar ekleyen Arena War, GTA Online oyuncuları tarafından oldukça beğenildi.

Bugüne kadar 100 milyondan fazla satılan GTA 5’in online tarafını teşkil eden Grand Theft Auto Online, çıktığı günden bu yana ücretsiz genişleme paketleriyle destekleniyordu. Belirli aralıklarla oyunun çevrimiçi tarafının içeriği artırmaya devam eden Rockstar Games, yaptığı haftalık güncellemelerle de GTA Online’a çeşitli kıyafetler, araçlar ve oyun modları ekliyordu.

Arena War ile oyunculara Mad Max: Fury Road tadında yeni modlar ekleyen Rockstar Games, oyunculara arabalar üzerinde birbirleriyle savaşma imkanı tanıdı. Paketle birlikte GTA Online’a yedi yeni mod daha ekleneceği aktarılırken, modlardan birinin isminin Carnage olacağı ve oyuncuların tek araç kalana kadar birbirlerini oyun dışına itmeye çalışacakları kaydedildi. Games Masters modunda bir takımın bütün kontrol kontalarını ele geçirmeye uğraşacakları, diğer takımın ise onları patlatmak suretiyle görevi engelleyeceği söylendi. Bir başka mod olan Here Comes the Monsters’da ise doyuncuların devasa arabalarla savaşacakları dile getirildi.

GTA 5 sahibi herkes, GTA Online güncellemesini yaparak, Arena War modlarına ulaşabilecekleri ve arkadaşlarıyla hemen deneyebilecekleri söylenenler arasında kendine yer buldu.