Grand Theft Auto: San Andreas Windows Phone Versiyonu Çıktı!

Grand Theft Auto: San Andreas Windows Phone Versiyonu Çıktı!

Rockstar'ın 2004 yılında bilgisayarlar ve oyun konsolları için çıkardığı Grand Theft Auto: San Andreas'ın Windows Phone versiyonu nihayet oyun severlerle buluştu. GTA San Andreas'ın mobil cihazlar için yeniden elden geçirilmiş versiyonu bir süre önce Android ve iOS işletim sistemini kullanan cihazlar için uygulama marketlerindeki yerini almıştı. Fakat birçok diğer uygulamada olduğu gibi oyunun Windows Phone versiyonu bu sürümlerle birlikte çıkamamış ve gecikme yaşanmıştı.

Aradan geçen 1-2 ayın ardından oyunun mobil versiyonlarını geliştiren War Drum Studios Grand Theft Auto: San Andreas'ın Windows Phone versiyonunu da kullanıcılara sundu. Grand Theft Auto: San Andreas Windows Phone versiyonu orjinal oyunun hikayesini aynen korurken teknolojik anlamda birçok yeniliği de beraberinde getiriyor. Oyunun grafikleri HD çözünürlükle uyumlu hale getirilmiş. Karakter ve araba modellemeleri gelitştirilirken ışıklandırma efektleri daha kaliteli hale getirilmiş. Kontrol sistemi ise mobil cihazlar için baştan tasarlanmış ve bu sayede oyun rahat bir şekilde oynanabiliyor.

Grand Theft Auto: San Andreas Windows Phone versiyonu şu cihazlarla uyumlu olarak çalışabilmekte:

Nokia Lumia 1520, Nokia Lumia 1320, Nokia Lumia 822, Nokia Lumia 820, Nokia Lumia 810, HTC: 8XT

Oyun kurulum için 2.5 GB boş depolama alanı gerektirmekte. Eğer oyun ile ilgili detaylara ve satın alma bağlantısına erişmek isterseniz bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Grand Theft Auto: San Andreas iOS Versiyonu Güncellendi

YORUMLAR