Grim Fandango Remastered Ön Siparişe Açıldı!

Grim Fandango Remastered Ön Siparişe Açıldı!

Eğer siz de 90'lı yıllarda bilgisayar oyunlarının altın çağında çocukluğunuzu yaşadıysanız sizin için güzel bir haberimiz var.

Dönemin en başarılı point and click türünde macera oyunu olarak nitelendirilebilecek bir yapım olan Grim Fandango'nun yenilenmiş versiyonu Grim Fandango Remastered adıyla ön siparişe açıldı. İlk olarak 1998 yılında bilgisayarlarımızda oynayabildiğimiz yapımın yenilenmiş versiyonu beraberinde yeniden renklendirilmiş ve yüksek çözünürlüklü karakter kaplamalarına sahip grafikler, orkestra tarafından yeniden kaydedilmiş klasik oyun müzikleri, yeni dinamik ışıklandırmalar, 2 saatin üzerinde geliştirici günlüğü ve sanatsal konsept çalışmalara göz atabilme imkanı getiriyor.

Oyunun çıkışının üzerinden 16 yıl geçtikten sonra yayınlanan yenilenmiş versiyonun başında da yine Tim Schafer yer alıyor. Bu, oyunun klasik versiyonuna sadık kalındığını garantilemek için yeterli bir bilgi. Yenilenmiş oyunda Manny Calavera ile benzersiz bir maceraya atılırken geniş ekran monitörlerimize uyarlanmış yüksek kaliteli grafiklerin keyfini çıkarabiliriz. Oyun çalışmak için Windows Vista işletim sistemi, 4 GB RAM ve çift çekirdekli bir işlemciye ihtiyaç duyuyor. Grim Fandango Remastered, Good Old Games - GoG sitesi üzerinden ön siparişe sunulmakta. Oyunun resmi çıkış tarihi ise 27 Ocak 2015. Grim Fandango Remastered'ın tüm sistem gereksinimlerine ve ekran görüntülerine göz atmak ve oyuna ön sipariş vermek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Oyunun klasik versiyonunun detaylı incelemesine ise bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz:

Nostaljik Oyun İncelemeleri: Grim Fandango

Oyunun klasik versiyonunun tanıtım videosu ise burada:


YORUMLAR