GT Racing 2 Android ve iOS için Yayınlandı!

GT Racing 2 Android ve iOS için Yayınlandı!

Yayınlamış olduğu Asphalt 8 gibi oyunlarla yarış oyunları sektöründe krallığını ilan eden Gameloft'un yeni yarış oyunu GT Racing 2 iOS işletim sistemi kullanan iPhone ve iPad cihazlar ve Android işletim sistemini kullanan cihazlar için resmi olarak çıkış yaptı. Ücretsiz olarak indirilip oynanabilen GT Racing 2 serinin önceki oyununa göre çok daha fazla içeriği oyun severlere sunmakta. Oyunda kullanabileceğimiz araba sayısı 67'ye çıkarılmış. Bu arabalar Ferrari, Mercedes-Benz, Audi, Dodge, Ford ve Nissan gibi dünya markalarından lisanslanmış gerçek arabalar. Gameloft'un mobil oyun grafiklerindeki ustalığı bu oyunda en üst seviyeye çıkıyor. Araba modellerinin yüksek detay seviyesi yanında yarış pistleri, hava şartları ve zaman dilimleri çok iyi bir şekilde oyuna aktarılıyor.

GT Racing 2'de öne çıkan en güzel değişikliklerden biri arabaların tamir süreçlerinin ve tamir masraflarının oyundan çıkarılmış olması. Artık yeni yarışlara katılmak için arabamızın tamir olmasını beklemeyeceğiz ve kesintisiz olarak yarış keyfimizi devam ettirebileceğiz.

GT Racing 2'de kokpit kamerasına 4 farklı kamera açısı arasında yer veriliyor oluşu da birçok oyuncunun hoşuna gidebilecek bir özellik. Oyuncular arabalarının kokpitlerini tüm detaylarıyla görebiliyorlar. GT Racing 2 Gameloft'un yarış oyunları arasında en gerçekçi tecrübeyi yaşatmayı amaçlıyor. Oyun hakkında fikir sahibi olmak için aşağıdaki videoyu seyredebilir, GT Racing 2 indirmek için videonun altındaki bağlantıları kullanabilirsiniz:

Asphalt 8: Airborne Windows Phone İçin Çıktı!

YORUMLAR