GTA 3, Vice City ve San Andreas Mobil Platformlar İçin %40 İndirimde

GTA 3, Vice City ve San Andreas Mobil Platformlar İçin %40 İndirimde

Rockstar Games, efsane video oyunu Grand Theft Auto: San Andreas'ın 10. yıl dönümünü kutluyor! Yapımcı firma GTA 3, GTA: Vice City ve GTA: San Andreas'ın mobil platform versiyonlarında %40'lık indirim yaparak tüm GTA severleri selamladı.

İndirime giren oyunları platformlarıyla birlikte inceleyecek olursak:

  • GTA: San Andreas - iOS/Android - 3.99 dolar
  • GTA: Vice City - iOS/Android - 2.99 dolar
  • GTA 3 - iOS/Android - 2.99 dolar

GTA serisinin mobilde bulunan oyunları oldukça başarılı versiyonlar olup birçok oyuncudan olumlu puanlar almıştı. Oyunun kontroller şeması aynı bilgisayardakine benzer şekilde oynanışı etkilemiyor, oyunun tam versiyonunu olduğu gibi mobilde oynamanızı sağlıyor. Ancak bunun için biraz güçlü akıllı telefon modelleri gerekmekte.

Ayrıca GTA: San Andreas'ın yıl dönümünün tüm seriyi etkilemesi üzerine Rockstar, GTA Online'da bazı multiplayer etkinlikler düzenliyor. Eğer yeni etkinlikleri keşfetmek isterseniz GTA Online'a bir göz atmanız iyi olabilir. GTA Online'ın oyuncu sayısı her geçen gün artıyor ve oyun için yapılan yeni güncellemeler de oyunun verimini oldukça arttırmış durumda. GTA Online için oyunculardan gelen yorumlar bu anlamda oldukça pozitif.

Eğer GTA 3, GTA: Vice City veya GTA: San Andreas'ın mobil versiyonlarını Rockstar'ın indirimlerinden de yararlanarak akıllı telefonlarınıza indirmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantılarımızı kullanabilirsiniz:

Android İçin En İyi 10 Alternatif Klavye Uygulaması

World of Warplanes'in 1.6 Güncellemesiyle Yeni Uçak Serisi Yayınlandı

YORUMLAR