GTA 5 Dosyaları Kurcalanınca Yeni Bir Hikaye DLC'si Ortaya Çıktı!

GTA 5 Dosyaları Kurcalanınca Yeni Bir Hikaye DLC'si Ortaya Çıktı!

Eğer GTA 5'n senaryo modunu oyayarak kısa sürede bitirdiyseniz ve oyunun tadı damağınızda kaldıysa size güzel bir haberimiz var. GTA 5'in bilgisayar versiyonunu bir hayli uzun bir süre beklemiştik. İlk olarak 2013 yılında çıkan oyun 2 sene gecikmeyle bilgisayar kullanıcılarıyla buluşmuştu. Serinin bir önceki oyunu olan GTA 4 de 2008 yılında çıkmıştı. Yani oyun severler bilgisayarlarında yeni bir GTA oyunu oynayabilmek için tam olarak 7 sene beklemişlerdi. Bu 7 senenin ardından GTA 5'in senaryo modu oyun severlere ortalama bir oyun süresi sununca hayaller biraz suya düşmüştü. Neyse ki oyunun online oyun modu durumu bir miktar toparlamıştı.

GTA 5'in sunduklarıyla yetinmeyen oyuncular oyunun dosyalarını kurcalayarak senaryoyla ilgili yeni bir içeriğin peşine düşmüşler. Yapılan araştırmalar sonucunda ortaya yeni bir GTA 5 içeriğiyle ilgili ipuçları ortaya çıkmış. Ortaya çıkan bu oyunun tek kişilik modu ile ilgili ipuçlarının GTA 5'in standart dosyaları arasında yer almaması ve sadece Rockstar sunucularından indirilebiliyor oluşu yeni bir senaryo DLC'si iddialarını kuvvetlendiriyor.

Bu ipuçlarını ortaya çıkaran kullanıcılar araştırmayı nasıl yaptıklarını ve buldukları sonuçları bu sayfa üzerinden paylaşıyorlar.

Tamindir'in Seçtiği 2015'in En İyi PC Oyunları

YORUMLAR