GTA 5 Grafik Ayarları Bilgisayarlarımızın Sınırlarını Zorlayacak

GTA 5 Grafik Ayarları su yüzüne çıktı!

GTA 5 Grafik Ayarları Bilgisayarlarımızın Sınırlarını Zorlayacak

GTA 5 PC versiyonunun çıkışına günler kala GTA 5 ile ilgili detaylı bilgiler de su yüzüne çıkmaya başladı. Daha önceden Rockstar, Grand Theft Auto 5'in sistem gereksinimlerini resmi olarak açıklamıştı ve oyunculara bilgisayarlarında GTA 5'i oynayıp oynayamayacakları hakkında bilgi vermişti. Şimdi ise PC Gamer ekibi GTA 5'i heyecanla bekleyen oyun severlerle oyun içindeki grafik ayarları menüsünden alınan ekran görüntülerini paylaştılar.

Ekran görüntülerine göz atıldığında GTA 5 grafik ayarları bölümünün oyunculara zengin seçenekler sunduğu görülüyor. Görüntülere göre GTA 5, 4K Ultra HD çözünürlükte çalışabiliyor. Ayrıca grafik ayarları menüsünde seçtiğiniz ayarların video belleğinizin ne kadarını kullanacağını gösteren bir bar da yer alıyor. Oyuncular tazeleme hızı, monitör seçimi ve dikey senronizasyon (V-Sync) gibi klasik ayarları değiştirebildikleri gibi Nvidia'ya özel Nvidia TXAA gibi ayarlara da erişebiliyorlar.

GTA 5, sisteminizle uyumlu olan grafik ayarlarını otomatik olarak algılayabilyor. Bunun yanında önerilen ayarların dışına çıkarak ayarları kendiniz belirleyebiliyorsunuz. GTA 5'te uyguladığınız grafik ayarlarını test edebilmeniz için oyuna bir de Benchmark bölümü eklenmiş.

GTA 5'in grafikleri esnek bir yapıya sahip olacak gibi görünüyor. Oyun orta seviye donanıma sahip bilgisayarlardan en üst seviye donanıma sahip bilgisayarlara kadar geniş bir yelpazede çalışabilecek.

GTA 5 Tam 7 DVD ile Birlikte Gelecek!

YORUMLAR