GTA 5 Online Modu Yarından İtibaren Çok Daha Eğlenceli Olacak

GTA 5 Online Modu Yarından İtibaren Çok Daha Eğlenceli Olacak

2015'te bilgisayar versiyonunun çıkmasının ardından senenin en iyi oyunu seçilen GTA 5 geliştirilmeye devam ediyor. GTA 5'in geliştiricisi Rockstar oyunun PC versiyonunu konsol versiyonlarına kıyasla bir hayli geç piyasaya sürmüştü; fakat sonuç bütün bu beklemeye değmişti. Rockstar optimizasyon konusunda oldukça başarılı bir iş ortaya koyarken GTA 5'in PC versiyonu konsol versiyonlarına sonradan eklenen GTA Online oyun modu ve bir takım ek içeriklerle beraber gelmişti.

GTA 5'in PC versiyonunun çıkışının ardından Rockstar GTA 5'in online oyun moduna yoğunlaşmış, bu modu geliştirmek için çaba göstermişti. Firmanın bu çalışmalarının son ayağında ise GTA Online'a yeni ve sevilen bir oyun modu ekleniyor.

GTA Online In and Out Nedir?

GTA Online'a yarın yayınlanacak yamayla eklenecek yeni oyun modu In and Out adını alacak. In and Out temel olarak Unreal Tournament gibi online FPS oyunlarında ve World of Warcraft gibi online rol yapma oyunlarında bir hayli sevilen Capture the Flag - bayrak kaçırma oyun modunu GTA ile buluşturuyor. Bu modda oyuncular korunaklı kalelere sahip olacaklar ve rakip takımın kalesinden bayrağı çalarak kendi kalelerine taşımaya, bir yandan da kendi bayraklarını rakip takımın çalmasına engel olmaya çalışacaklar. Yani hem saldırı hem de savunmanın birlikte yapılacağı bu oyun modunda takım oyunu bir hayli önemli olacak.

GTA Online'da İndirimler ve Çifte Para Kazanma ve Tecrübe Puanı Kazanma İmkanı

Rockstar yamayla birlikte oyunculara 5 Mayıs'a kadar geçerli olacak özel ödüller de sunacak. Bu süre boyunca oyuncuların kazandıkları para ve tecrübe puanı ikiye katlanırken Ammu-Nation'da güzel indirimler karşımıza çıkacak. Yapışkan bombalar ve el bombalarında yüzde 20'lik indirimin yanısıra tüfek modlarında ve SMG mermisinde büyük indirimler söz konusu olacak.

Rockstar bütün bu yeniliklere ek olarak GTA Online için çok yakında büyük bir duyuru yapmaya hazırlandığını da belirtiyor. Ayrıca daha önceden GTA 5'in senaryo modu için bir indirilebilir içerik geliştirdiği ile ilgili söylentiler de ortaya çıkmıştı:

GTA 5 Hikaye DLC'si İçin Detaylar İnternete Sızdırıldı!

YORUMLAR