GTA 5 Online Motorcular İçeriğinin Çıkış Tarihi Belli Oldu

GTA 5 Online Motorcular İçeriğinin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Rockstar, popüler açık dünya tabanlı aksiyon oyunu GTA 5 için yeni içerikler yayınlamaya devam ediyor. Hatırlanacağı üzere Grand Theft Auto 5 ilk olarak 2013 yılında eski nesil konsollar için çıkış yapmış, geliştirilmiş versiyonu 2014 yılında yeni nesil konsollar ve 2015'te de PC için yayınlanmıştı. GTA 5'in PC versiyonunun çıkışının üzerinden yaklaşıl 1.5 sene geçmesine rağmen Rockstar oyuna duyulan ilgiyi canlı tutmak için yeni içerikler yayınlamaya devam ediyor. GTA 5'in online oyun modu GTA Online için geliştirilen GTA Online: Bikers adlı son güncelleme de bu içeriklerden bir tanesi.

Rockstar kısa bir süre önce duyurduğu GTA Online: Bikers güncellemesinin çıkış tarihini açıkladı. GTA Online: Bikers için çok beklememiz gerekmeyecek, bu güncelleme 4 Ekim tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için yayınlanacak ve otomatik güncelleme şeklinde oyuna eklenecek.

GTA Online: Bikers temel olarak oyuna motor çetelerini ekliyor. Oyuncular 8 kişilik motor çeteleri kurarak Los Santos ve Blain Country'de terör estirebilecekler. Yasadışı motor çetelerinin bir lideri olacak ve yeni üyelerin bu çeteler içinde yükselebilmesi için çete liderinin onayını alması gerekecek. Bu yeni üyeler "Prospects" olarak adlandırılacaklar.

GTA Online: Bikers güncellemesi oyuna yeni silahlar, kıyafetler, araçlar gibi ek içerikler de ekleyecek. Eğer hayalinizdeki motor çetesini kurmayı planlıyorsanız GTA Online: Bikers güncellemesini kaçırmayın.

GTA 5 Tarayıcıda ve Mobil Cihazlarda Nasıl Oynanır

GTA 5'te Kendi Radyomu Nasıl Oluşturabilirim?

YORUMLAR