GTA 5 PC Hileleri Yayınlandı

GTA 5 PC Hileleri Yayınlandı

GTA 5 uzun süredir PC kullanıcıları için bekleniyordu ve sonunda Rockstar Games oyunu tüm meraklı oyunculara sunarak bu büyük bekleyişe bir son verdi. Oyunun yayınlandığı gün ortaya çıkan GTA 5 hileleri ise tabii ki oyunu biraz daha özgür bir şekilde oynamak isteyen kullanıcılar için hazırlar.

GTA 5 PC hileleri sayesinde oyundaki pek çok kısıtlamadan kolayca kurtulmak mümkün hale geliyor ve özellikle görev yapmak istemeyen ve sınırsız bir şekilde oyunun açık dünyasında her istediğini yapmak isteyen oyuncular aradıklarını bulacaklar. Geçmişte konsol sürümü için de GTA V hileleri mevcuttu ancak konsoldaki hileler ile PC hileleri arasında farklılıklar olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Her iki sürüm için de GTA 5 hilelerini aşağıdaki bağlantıları kullanarak bilgisayarınıza indirebilir, işinize yarayanları oyun içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

GTA V PC hilelerini uygulamak için kullanmanız gereken tüm talimatlar indireceğiniz dosya içerisinde yer alıyor ve böylece uygulama esnasında herhangi bir sorunla karşılaşacağınızı sanmıyoruz. Bu hileler arasında araç hilelerinden tutun da süper güçler, silahlar ve zırhlara kadar çok geniş seçenekler yer alıyor ve dolayısıyla oyundan alacağınız keyfi kat be kat arttırmak mümkün hale geliyor.

GTA 5 PC sürümü için hazırlanan hile dosyasıyla tüm oyuncuların keyifle GTA 5 oynayacaklarına inanıyorum. Şimdiden herkese iyi oyunlar!

NVIDIA, GTA 5 için Özel Bir Güncelleme Yayınladı

GTA 5 PC Giriş Problemi ve Çözümü

GTA 5 Korsancılığında Kritik Gelişme

GTA 5 PC Çıktı! İşte GTA 5 PC Optimizasyonu Hakkında İlk Bilgiler

YORUMLAR