GTA 5 PC Sürümü Saat Kaçta Açılacak?

GTA 5 PC Sürümü Saat Kaçta Açılacak?

Çok uzun süredir beklenen o an bir aksilik olup Dünya'da yaşam sona ermezse yarın geliyor. Evet, GTA 5 PC sürümünün çıkışındna bahsediyorum. Ard arda ertelenen çıkış tarihlerinden sonra sabırla bekleyen oyuncular yarın GTA 5'e kavuşuyor. PS 4 ve XBox One için uzun süre önce çıkarılan oyun sonunda PC için de çıkıyor. Fakat saat kaçta çıkacağını bilmiyorsanız, haberimize göz atmalısınız.

Rockstar Games tarafından 14 Nisan'da çıkarılacağı duyurulan GTA 5 bir süredir indirilebilir durumda ve yükleyen oyuncular şu an sadece oyunun açılmasını bekliyorlar. 60 GB'lık dosya boyutu ülkemiz internet kullanım şartlarında pek çok kullanıcının adil kullanım kotasını zorlayacak olsa da, sanırım GTA 5 için değer.

14 Nisan'da çıkacağını bildiğimiz GTA 5'in tam olarak saat kaçta aktif edileceğiniz bilmiyorduk. Fakat Rockstar Games attığı bir Tweet ile açılma saatleri de resmi olarak onayladı. Bu bilgilere göre GTA 5 PC Sürümü Çıkış Saati:

  • 14 Nisan 02.00 (Gece Saat 2'de)

Eğer oyunu ön sipariş ile alıp oyunu bilgisayarınıza yüklediyseniz, bugün bittikten hemen sonra gece 2'de GTA 5'e giriş yapabileceksiniz. Ben haberi yazarken yaklaşık olarak 11 saat kalmış durumda.

Geçtiğimiz haftalarda Rockstar Games tarafından açıklanan bir diğer önemli haber ise GTA 5 Sistem Gereksinimleri. Böylesine önemli ve güzel bir oyunu oynayabilmek için sizler için yazdığımız haberi okuyarak bilgisayarınızın GTA 5'i çalıştırıp çalıştırmayacağını kontrol edebilirsiniz. Eğer yeterli donanıma sahip bir bilgisayarınız varsa GTA 5'i 4K çözünürlükte bile oynayabileceksiniz.

Öyle yada böyle sonunda beklenen gün geldi çattı. Kahvelerinizi, soğuk sandviçlerinizi ve yeterince su stoğu yaparak bu gece GTA 5 oynamaya başlayacağız. Malesef bizler çalıştığımız için gece sadece göz atmakla yetineceğiz. Hafta sonu detaylı inceleme fırsatını da buluruz umarım. Şimdiden tüm GTA 5 bekleyenlere hayırlı uğurlu olsun! Şükür kavuşturana :)

GTA 5 Sistem Gereksinimleri için Bilgisayarınız Hazır mı?

YORUMLAR