GTA 5 PC Versiyonu 31 Ocak'ta Ön Siparişe Açılabilir

GTA 5'in PC versiyonu ön siparişe açılabilir

GTA 5 PC Versiyonu 31 Ocak'ta Ön Siparişe Açılabilir

Rockstar tarafından Eylül ayında çıkarılan GTA 5 Xbox 360 ve PlayStation 3 kullanıcılarını sevindirmiş ve kısa sürede satış rekorları kırmıştı. Serinin önceki oyunlarında olduğu gibi GTA 5 PC versiyonu oyunun konsol versiyonları ile birlikte çıkmamış, bilgisayar kullanan oyun severler GTA 5 keyfinden mahrum kalmıştı. Özellikle internet üzerinde GTA 5 oynanış videoları dolanırken serinin hayranı olan bir oyun severin bu duruma üzülmemesi mümkün değil.

Eylül ayında GTA 5'in konsol versiyonlarının çıkmasının ardından GTA 5'in PC versiyonu hakkında birçok söylenti ortaya atıldı. Hatta kısa bir süre önce oyunun PC versiyonuna ait olduğu iddia edilen bir oynanış videosu internete sızdırıldı. Birkaç tanınmış alışveriş sitesi ise GTA 5'in PC versiyonunun Mart ayında çıkacağını iddia etti. Bu sefer İskandinav bir satış noktası olan Engiganten 31 Ocak Cuma günü oyunu ön siparişe açacağını duyurdu.

Bu ön siparişlerin Rockstar tarafından destekleneceği ise bilinmiyor. Çünkü Rockstar halen ağzını GTA 5'in PC versiyonu konusunda sıkı tutmakta.

GTA 5 PC Versiyonunun Oynanış Videosu İnternete Sızdı!

YORUMLAR