GTA 5: Premium Editon Online Duyuruldu!

GTA 5 Premium Online Edition

Rockstar uzun süredir beklenen duyuruyu yaptı ve Grand Theft Auto 5 Premium Online Edition adını verdiği yeni GTA 5 sürümünü tanıttı.

İlk olarak Amazon Almanya’da birkaç saniyeliğine beliren GTA 5 Premium Edition, hızlıca internet sitesinden kaldırılmış; ancak GTA 5 için yeni bir paketin geldiğine dair ilk ipucu olmuştu. Geçtiğimiz ay Kotaku UK isimli internet sitesi, Rockstar Games çalışanlarından aldığı bilgiler ışığında hazırladığı haberde, GTA 5 Premium Edition’ın nisan ayı içerisinde piyasaya çıkacağı bilgilerine yer verilmişti.

Yapılan resmi açıklamayla birlikte uzun süredir söylenti şeklinde konuşulan Grand Theft Auto 5 Premium Online Edition tanıtıldı. İnternet sitesi üzerinden bir yazı yayınlayan Rockstar Games, yeni paketin içerisinde GTA 5’in kendisinin yanı sıra bugüne kadar çıkan The Doomsday Heist, Gunrunning, Smuggler’s Run, Bikers ve daha fazla genişleme paketinin yer aldığını belirtti.

Genişleme paketlerinin yanı sıra oyuncuların Criminal Enterprise Starter Pack sahibi olacaklarını dile getiren Rockstar, ayrıca 10 milyon oyun içi dolar ve GTA Online’da kullanılabilecek 1 milyon doların paket içeriğinde yer aldığını kaydetti. PC, PS4 ve Xbox One platformlarının dijital mağazalarında paketin bulunabileceği de söylenenler arasında yer aldı.