GTA 5 Redux PC'ye Geliyor, Şimdi Konsollar Düşünsün

GTA 5 Redux PC'ye Geliyor, Şimdi Konsollar Düşünsün

Bir oyun düşünün ki 2013 yılında çıkmasına rağmen hiç eskimesin. Aradan yıllar geçse bile yıllanmış şarap gibi değerlensin ve yeni modlarıyla oyunculara muhteşem bir oyun deneyimi yaşatsın. Evet efendim, Grand Theft Auto serisinin son oyunundan bahsediyoruz. Yeni modlarla gerçeğe adım adım yaklaşan oyunda, uzun uğraşlar sonucu geliştirilen GTA 5 Redux modu hazır, e haliyle konsol oyuncuları kıskançlıktan çatlayacak. 

PC oyunlarının en iyi özelliklerinden biri hiç şüphesiz modlanabilir olması. Geliştiriciler bu sayede oyuna etkileyici ve çarpıcı özellikler ekleyebiliyorlar. Son yıllarda ortaya çıkan şaheserlere bir bakın, gerek görsel gerekse yaratıcılık açısından oyunları daha keyifli kılan birçok yenilikle karşılaşırsınız. Oyunseverler arasında her zaman popüleritesi olan GTA 5 için de modlar giderek daha güzelleşmeye başladı: GTA 5 Redux Modu

Josh Romito isimli bir kullanıcı tarafından geliştirilen GTA 5 Redux, uzun uğraşlar sonucu ortaya çıktı ve ilk görüntüleri de yayınlandı. Çalışmalarına devam edilen modun hala yüzde 90 geliştirildiğini de söylemeden geçmeyelim. Son derece etkileyici olan videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

GTA 5'in En Büyük Sırrı Çözüldü

Rockstar, GTA 5'in Açıklarını Kullanan YouTube Kanallarını Yok Ediyor!


YORUMLAR