GTA 5 Steam Üzerinde Ön Siparişe Açıldı

Geçtiğimiz günlerde yeni çıkış tarihi ve sistem gereksinimleri açıklanan GTA 5, Steam üzerinde ön siparişe açıldı.

GTA 5 Steam Üzerinde Ön Siparişe Açıldı

Oyuncuların merakla beklediği GTA 5’in PC sürümünün çıkış tarihi geçtiğimiz günlerde ertelenmiş, oyuncuları bir hayli üzmüştü. 24 Mart tarihine ertelenen oyunun ön siparişi Steam üzerinde açıldı.

Heyecanla beklenen oyunun, yayınlanan oyun içi ekran görüntülerine baktığımızda Rockstar Games’in bu oyuna oldukça büyük önem verdiği açıkça görülüyordu. Ayrıca, Grand Theft Auto 5’in sistem gereksinimleri de geçtiğimiz gün açıklanmıştı.

Steam üzerinden ön siparişe açılan oyuna sahip olmak istiyorsanız 199 TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor. Beklenenin çok üzerinde bir fiyatla ön siparişe açılan oyunu ön siparişle satın almanız durumunda, bir de teklif sunuluyor. 1 Şubat 2015 tarihine kadar ön sipariş veren kullanıcılar, oyun içi 1.000.000 Dolar ile birlikte 300.000 Dolar bonus ve Grand Theft Auto: San Andreas’ın PC versiyonu için dijital indirme imkanına sahip olacaklar.

Eğer siz de GTA 5’i şimdiden satın alıp, çıktığı tarihte herkesten önce deneme şansına sahip olmak isterseniz buradan hemen ön sipariş verebilirsiniz.

GTA 5 Sistem Gereksinimleri ve Yeni Çıkış Tarihi Açıklandı

YORUMLAR