GTA 5 Tam 7 DVD ile Birlikte Gelecek!

GTA 5 dev bir kutuya sahip olacak!

GTA 5 Tam 7 DVD ile Birlikte Gelecek!

Rockstar önümüzdeki günler içinde GTA 5 PC versiyonunu çıkarmaya hazırlanırken video oyunları tarihinin efsaneleri arasına girmiş bu oyun için yeni bilgiler internete sızmaya devam ediyor. Hatırlanacağı üzere birkaç kere ertelenmiş olan GTA 5 PC versiyonunun 14 Nisan'da kesin olarak çıkış yapacağı duyurulmuş, hatta oyunun 60 FPS'lik özel bir videosu yayınlanmıştı. Bu video oyun içi görüntülerden oluşuyordu ve Grand Theft Auto 5'in PC üzerinde ne kadar akıcı çalışabildiğini gösteriyordu. GTA 5 PC versiyonu için oyunculara iki farklı şekilde satın alma seçeneği sunulmuştu. Oyuncular ya Steam veya Rockstar Warehouse üzerinden oyunun dijital versiyonunu ön sipariş ile satın alabiliyorlardı ya da yerel dağıtıcılar üzerinden oyunun kutulu versiyonunu satın alabiliyorlardı. Eğer bu efsane oyunun kutusunu koleksiyonunuza katmak istiyorsanız dolaplarınızda büyük bir yer ayırmanıza gerek olacak.

Rus Reddit kullanıcılarının internette paylaştığı son fotoğraflar GTA 5 PC versiyonunun kutusunun tam 7 DVD ile birlikte geleceğiniz bize gösteriyor:

Ayrıca Rus Reddit kullanıcıları oyunun kutusunun da fotoğrafını çekmeyi ihmal etmemişler:

Büyük bir ansiklopedi boyutunda olan GTA 5'in kutusunun içerisinden bir de oyun rehberi çıkacağı bilgisi paylaşılıyor. Oyunun ihtiyaç duyduğu depolama alanı düşünüldüğünde (65 GB civarı) oyunun 7 DVD olması mantıklı kabul edilebilir. Kurulum sürecinin bir hayli uzun olacağını belirtmekte fayda var; çünkü bu boyutta bir oyunun kurulumunu gerçekleştirmek 1 saatten uzun sürebilir.

Eğer DVD üzerinden kurulum yapmak size cazip gelmiyorsa bu bağlantıyı kullanarak oyunun dijital versiyonunu ön sipariş ile satın alabilir ve hemen indirmeye başlayabilirsiniz, GTA 5 dijital versiyonları 7 Nisan'dan itibaren önyüklemeye açılmış durumda:

GTA 5 PC 60 FPS Oynanış Videosu Yayınlandı!

YORUMLAR