GTA 5 Türkçe Yama Yayınlandı!

GTA 5 Türkçe Yama Yayınlandı!

PlayStation ve XBox oyun konsollarına geldikten sonra PC oyuncularını uzun süre bekleten Rockstar Games'in en son ve popüler oyunu GTA 5 için ilk Türkçe Yama çıktı.

GTATürk ekibi tarafından hazırlanan ilk GTA 5 Türkçe Yaması tüm oyunu oynayan oyunculara sunuldu. Böylece yeterli İngilizce sahibi olmayan Türk oyuncular da, artık GTA 5 oynarken görevleri neden ve nasıl yapacağını, oyunun hikayesini ve oyunda geçen diyaloglarda neler konuşulduğunu bilecek.

10'dan daha fazla kişi ve büyük emekler harcanarak hazırlanan GTA V Türkçe Yama paketini indirerek sizler de oyunu Türkçeleştirebilirsiniz.

Daha önceki GTA oyunlarında da başarılı çeviriler ile oyuncuları mutlu eden GTATurk.com ekibi hem bizden hem de tüm yamayı kullanan bir teşekkürü hakediyor diye düşünüyorum ve Tamindir ekibi olarak kendilerini tebrik ediyorum.

2 yıllık çalışma sonucu ortaya çıkan GTA 5 Türkçe Yama paketi sayesinde Los Santos'da ne yaptığınızı bilerek gezinecek ve görevlerde ne yapmanız gerektiğini çok daha kolay anlayacaksınız. Oyundaki yönlendirmeler ve işaretler sayesinde İngilizce olsa bile ne yapabileceğinizi az çok anlayabiliyorsunuz fakat oyunda geçen hiç bir diyaloğu anlamamak zaman zaman üzebiliyor. Ayrıca oyunun kendi hikayesini de başka kaynaklar üzerinden okuyarak öğrenebiliyorsunuz. Tüm bunları çözecek olan GTA 5 Türkçe Yama'yı hemen indirip siz de GTA 5 keyfini Türkçe yaşayın.

GTA 5 Türkçe Yama İndir

YORUMLAR