GTA 5 Yüzde 100 Save Dosyası Yayınlandı!

GTA 5 yüzde 100 save dosyası yayınlandı ve oyundan aldığınız keyfi arttırmak için hazır!

GTA 5 Yüzde 100 Save Dosyası Yayınlandı!

GTA 5 oldukça uzun bir süre boyunca PC kullanıcıları tarafından bekleniyordu ve oyunun ortaya çıkmasıyla birlikte herkes kendini oynamaya kaptırdı diyebilirim. Ancak bazı oyuncular, görevleri yapmak ve senaryoyu tamamlamak yerine açık dünyanın keyfini çıkarabilmek için oyunun tamamlanmış save yani kayıt dosyasını bekliyorlardı.

En son yayınlanan GTA 5 %100 save dosyası ise bu sorunun üstesinden kolayca gelebilmeniz için yabancı bir oyuncu tarafından yayınlandı. Yayınlanan bu dosyada tüm ana görevler, yan görevler ve diğer tamamlanması gereken şeyler açılmış durumdalar. Zaten yukarıdaki ekran görüntüsünde de oyunun tamamlanmış olduğunu kolayca görebilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak GTA V %100 save dosyasını indirebilirsiniz:

Bu kayıt dosyasının kurulum talimatlarını hem inceleme sayfasına yazdık hem de indireceğiniz ZIP dosyası içerisinde nasıl kurulacağına dair tüm gerekenler benioku.txt adlı dosya içerisinde bulunmaktadır.

GTA 5'teki herşeyin açık olarak bulunması sayesinde hem çok yüksek miktardaki paranın keyfini sürebilir ve her istediğiniz şeyi satın alabilir, hem de hali hazırda tüm haritanın da açılmış olması sayesinde bilmediğiniz yerleri bir an önce keşfetmeye başlayabilirsiniz.

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak, Nerede Geçecek?

YORUMLAR