GTA 5’de Tam 5 Dakika Süren Otoban Kıyametinin Videosunu Kaçırmayın

GTA 5’de Tam 5 Dakika Süren Otoban Kıyametinin Videosunu Kaçırmayın

GTA 5 oyun videoları bazen çok sürprizler taşıyabiliyor. Yeni bir oynanış videosu ise sanırız dünyanın en korkunç zincirleme kazası unvanını hak ediyor.

GTA 5 oynarken otobanda ters yöne motosikletiyle giren bir oyunca hiç ummadığı bir otoban kaosuna ve zincirleme kazaya yol açıyor. Oyunu o sırada kaydeden oyuncu, bu kazadan kendini zor kurtarıyor. Ancak otobandaki zincirleme kaza tam 5 dakika boyunca devam ediyor.

Kazaya karışmayan araç yok diyebiliriz. İtfaiye araçları, toplu taşıma ve nakliye araçlarının yanı sıra normal binek otomobiller ve kazaya yardıma koşan ambulanslar da bu korkunç trafik kıyametinden paylarına düşeni alıyorlar.

Oyuncu sağda güvenli bir alanda kazayı izlerken son derece soğukkanlı görünse de, bir zaman sonra olay yerinden hızla uzaklaşmanın iyi olacağını düşünerek kaçıyor ancak kazanın gürültüleri gelmeye devam ediyor.

Otobanda emniyet şeridinden sadece bir an olsun ayrılan oyuncunun hiç böyle bir trafik kazasına yol açacağını düşünmediği oyun içi verdiği tepkiden de belli oluyor.

GTA 5 Hileleri

GTA 5 Multiplayer Modu Yayınlandı!

GTA 5 Türkçe Yama Yayınlandı!

YORUMLAR