GTA 5'e Silah Kaçakçılığı ve Askeri Araçlar Geliyor

GTA 5'e Silah Kaçakçılığı ve Askeri Araçlar Geliyor

Rockstar, rekorlar kıran açık dünya tabanlı aksiyon oyunu GTA 5'in online oyun modu GTA Online için önümüzdeki ay yeni bir içerik güncellemesi yayınlayacak.

Gunrunning adı verilen güncelleme GTA Online'a birçok yeni araç seçeneği ve yasa dışı silah kaçakçılığı faaliyetleri ekleyecek. Oyuncular bu sayede online oyun modunda bir ek gelir kaynağına sahip olacaklar.

Gunrunning güncellemesiyle birlikte Trevor'un karavanının da yer aldığı Blaine Country adlı Los Santos'un kırsal kesiminde yer altı üsleri satın alabilecek, kaçakçılık faaliyetlerimizi bu üslerden yönetebileceğiz. Oyuncular bu üslere özel silahlar geliştirebilmelerine yardımcı olacak ekipmanları yerleştirebilecekler.

Gunrunning güncellemesi oyuna zırhlı ve silahlarla donatılmış askeri seviye araçları ve yeni araç seçeneklerini de ekleyecek. Rockstar, yeni güncellemenin Haziran ayı içinde çıkış yapacağını duyuruyor ve birkaç ekran görüntüsü paylaşıyor. Bunların haricinde önümüzdeki dönemde Gunrunning güncellemesiyle ilgili daha fazla detayın da açıklanacağı bilgisi veriliyor.

Rockstar'ın yaptığı açıklamaya ve yeni ekran görüntülerinde bu sayfa üzerinden erişebilirsiniz. Bütün bu bilgilerin yanında GTA Online duble para ve RP etkinliği de başladı ve oyundaki belli silah ve ekipmanlarda indirim uygulanmaya başlandı. Bu özel etkinlik 2 hafta sürecek.

GTA 5 Paraya Çokomel Demeye Devam Ediyor