GTA 5'in Grafik Ayarları Bir Video ile Eşzamanlı Karşılaştırıldı

GTA 5'in Grafik Ayarları Bir Video ile Eşzamanlı Karşılaştırıldı

Rockstar Games'in dünyayı kasıp kavuran devasa oyunu Grand Theft Auto 5 (GTA 5) nihayet PC kullanıcılarıyla buluştu ve hemen hemen herkes vaktini oyunda geçirmeye başladı. Çıktığı günden beri açılışında bazı sorunları olan, buna rağmen Steam'in en çok satanlar listesinde en üst sırada yerini koruyan yapımın grafik ayarları da bir video ile karşılaştırıldı.

Oyunun 2013 yılı sohbaharında çıkmasına rağmen hala popülaritesini korumasının başlıca nedeni, hardcore diye tabir ettiğimiz oyuncu kitlesi tarafından yüksek çözünürlükte oynama isteği. Bu sayede devasa yapımın çarpıcı grafikleriyle iki kat daha fazla keyif alan oyuncular GTA 5'in hakkını fazlasıyla veriyor. Bağımsız bir test, birçok oyuncunun bu yöndeki merakını giderecek bir video yayınlayarak GTA 5'i daha yakından görmemize olanak sağladı.

Birçok oyuncunun merak ettiği bu durum pek çok soru işaretini de ortadan kaldırıyor. Yapılan karşılaştırma sayesinde hemen hemen her şeyi görmek mümkün. Gölgeleri, post-processing efektleri, yansımaları, genel kalite derinliğini ve daha birçok grafik ayarını normal, high ve very high olarak görebilirsiniz. 

GTA 5 PC Giriş Problemini Çözen Yama Yayınlandı

GTA 5 Türkçe Yama Çok Yakında Çıkıyor!

YORUMLAR