GTA 5'in İlk Oyun Modu ile Kamera Açısını Genişletebilirsiniz

GTA 5'in İlk Oyun Modu ile Kamera Açısını Genişletebilirsiniz

Merhaba Tamindir takipçileri. Bildiğiniz üzere GTA 5 PC versiyonu kısa bir süre önce çıkış yaptı ve bilgisayar kullanıcıları keyifle oyunu oynamaya başladı. Daha önceki GTA oyunlarında, oyun çıktıktan bir süre sonra kullanıcılar tarafından geliştirilen modlar büyük ilgi görmekteydi. Oyuna farklı özellikler ekleyen bu modlar oyunu tekrar oynayabilmeniz için size bir sebep veriyordu.

GTA 5'te de durum farklı olacağa benzemiyor. Oyunun çıkışının ardından birkaç gün geçmesine rağmen ilk GTA 5 modu olan GTA 5 Field of View Modu bir reddit kullanıcısı olan DrDaxxy adlı tarafından GTA 5 oyuncularıyla paylaşıldı.

GTA V FoV modu temel olarak oyunda FPS görüş açısına geçtiğinizde görüş alanınızı (field of view) genişleten bir GTA 5 kamera modu. GTA 5'in varsayılan ayarlarında FPS modundaki görüş alanı biraz kısıtlı. Bu da yoğun çatışmalarda sağınızı ve solunuzu görememenize neden olabiliyor. GTA 5 FoV modu sayesinde bu problemi ortadan kaldırabilirsiniz.

GTA 5 Field of View modu oyunun Steam ve Rockstar Warehouse versiyonlarında test edilmiş ve çalıştığı onaylanmış. Fakat bu oyun modunun resmi bir mod olmadığını ve modu kullanmanın GTA 5 sunucularından banlanmanıza sebep olabileceğini belirtmekte fayda var. Rockstar'ın kullanıcı modlarına ne tür bir yaklaşım sergileyeceği hakkında henüz bir fikir sahibi değiliz. GTA 5 Field of View modunu indirmek ve nasıl kurulabileceğini öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz:

http://oyun.tamindir.com/gta-5-field-of-view-modu/

GTA 5 PC Hileleri Yayınlandı

YORUMLAR