GTA 5'in PC Sürümü Sonunda Çıkıyor

GTA 5'in PC Sürümü Sonunda Çıkıyor

Rockstar Games'in elinde bulundurduğu büyük kozlarından biri olan GTA serisi hakkında süper bir haberimiz var. Bildiğiniz üzere GTA en çok oynanan oyunlar listesinde 1. sıraya gelmeye oldukça alışkın. Firma GTA serisinin geçtiğimiz sene çıkardığı 5. sürümü sayesinde büyük bir satış oranı yakalamıştı. Playstation Ve Xbox oyun konsollarında rahatlıkla oynanabilen bu oyunun neredeyse bir yıldır bilgisayar sürümünden haber çıkmıyordu. Uzun bekleyişin ardından Rockstar Games GTa 5'in PC için geliştirilmiş versiyonu hakkında bazı çalışmalarının olduğunu açıkladı. Bu haberimizde de belirttiğimiz çalışmaları yapan ve kesin bir tarih vermeyen firmanın aylar sonra suskunluğu bozduruldu. 

Oyun konsolu alamayanlar veya GTA 5'i bilgisayarda oynamak isteyenlerin merakla çıkmasını beklediğini GTA 5 PC için ortaya bir tarih sızdırıldı. Oyunun çıkış tarihi 1. ağızdan açıklanmadı fakat bu sefer perakende oyun satan bir şirket GTA 5 PC için tahmini bir çıkış tarihi yayınladı. Bilgisayar sürümümün oldukça geç çıkarılması yüzünden insanlara yüzlerce lira verdirip konsol aldıran GTA 5'in PC sürümü 14 Kasım 2014'te satışa sunulacak. Kısa süre önce Steam'de yayına alınan GTA 5'in PC versiyonunun çıkış tarihinin 14 Kasım olma ihtimali oldukça yüksek. Perakende şirketinin resmi internet sitesinde raflara konulan oyun çıkış tarihinden itibaren 37.96 Pound'luk bir fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

Oyunun PC sürümünün diğer konsollarda oynanan GTA 5'ten farkı; grafik yönünden daha geliştirilmiş ve kontrolü daha kolaylaştırılmış bir sürüm olması. GTA 5'in Steam üzerinden yayınlanan PC versiyonuna aşağıdaki bağlantı yardımıyla ulaşabilirsiniz.

Samsung Cihaz Üretimine Yetişemiyor Galiba: Samsung Z'nin Çıkışı Yine Ertelendi

Amazon, Yeni Bulut Depolama Servisi Zocalo'yu Duyurdu: Depolama Firmaları Alternatiflerinin Artması Kullanıcılar İçin Oldukça Güzel.

YORUMLAR