GTA 5'in Radyo Kanalları Elden Geçirilecek

GTA 5'in Radyo Kanalları Elden Geçirilecek

GTA oyununu bir bütün olarak ele aldığımızda radyo kanallarının apayrı bir yere sahip olduğunu görüyoruz. Hala YouTube’da „GTA 3 Radio Stations“ diye arattığınızda karşınıza onlarca farklı alternatif çıkıyorsa bu oyunun başarısını gösterir.

Pop, rock, country, jazz ve daha pek çok farklı türün en başarılı örneklerini önümüze sunan GTA serisinin başarılı olmasının ana nedenlerinden bir tanesi de oyuna yüksek dozda gerçekçilik katan bu radyo kanallarıdır.

Rockstar Games cephesinden gelen açıklamalara göre GTA 5’in Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları için çıkarılacak gelecek sürümünün radyo kanalları etraflıca elden geçirilecek. Elde edilen bu bilginin kaynağı ise oyunda yer alan hayali radyo kanallarının seslendirme görevlilerinden biri. Her versiyonla kalite olarak bir adım ileriye giden radyo kanalları görünüşe göre bu elden geçirme operasyonu ile zirveye ulaşacak.

GTA 5’in Non Stop Pop FM kanalının sunuculuğunu üstlenen süper model Cara Delevingne, seslendirme yaparken kendi fotoğrafını çekerek attığı bir tweet ile, radyo istasyonunun güncelleneceğini dile getirdi. GTA 5’in yeni versiyonları güncellenmiş radyo kanallarıyla birlikte sunulacak.

Apple Campus 2 Görüntüleri Ortaya Çıktı

YORUMLAR