GTA 5'in Uzay Modu Çıktı!

GTA 5'in Uzay Modu Çıktı!

Grand Theft Auto 5 bilgisayar için yayınlandıktan sonra klavyelerine sarılan mod yapımcıları, bugüne kadar uçuk kaçık onlarca modu karşımıza çıkarmayı başarmışlardı. Bugün yayılanan GTA 5 Uzay Modu ise bunların hepsini sollamayı başardı. 

Ocak ayından bu yana geliştirildiği söylenen; ancak bir hafta kadar önce bütün haber sitelerinde adından söz ettirmeye başlayan ve Grand Theft Auto 5'i yeryüzünden alarak, uzayın karanlıklarına götürmeyi başaran GTA 5 Space isimli mod, temmuz ayında yayınlanan ve hemen aşağıda görebileceğiniz videoyla ilk kez ortaya çıkmıştı. 

İlk videonun ardından geliştirme sürecine devam eden yapımcılar, bugün yayınlanan yeni bir videoyla birlikte modun tamamlandığını ve bütün oyuncular tarafından rahatlıkla oynanabileceğini de açıkladılar. Müjdeli haberin yanı sıra modda 11 gezegen, 3 farklı uydu ve takip edilecek bir hikayenin de olduğunu belirttiler. 

Hemen yukarıda görebileceğiniz çıkış videosunun yanı sıra modun yayınlanmasının ardından YouTube üzerinde onlarca oyuncu kendi deneyimlerini de paylaşmayı ihmal etmediler. Acepilot2k7 takma isimli oyuncunun hazırladığı ve moda dair oldukça fazla detayın yer aldığı videoyu hemen aşağıdan izleyebileceğiniz gibi GTA 5 Space modunu indirerek, modu kendiniz de deneyebilirsiniz. 

GTA 6 Çıkıyor Haberi Tim Neff Tarafından Yalanlandı

GTA 5'in Satışları Andromeda'yı Geçti!

Yeni GTA 5 Modu Oyuncuları Uzayın Sonsuzluğuna Götürecek

YORUMLAR