GTA 5'in Video Editörü PS4 ve Xbox One Versiyonlarına Da Geliyor

GTA 5'in Video Editörü PS4 ve Xbox One Versiyonlarına Da Geliyor

220 milyonluk satış adediyle rekorları alt üst eden Rockstar Games'in son oyunu GTA 5 için sadece bilgisayar versiyonunda buluann video editörü özelliği, gelecek ay içerisinde PS4 ve Xbox One sürümleri için de geliyor.

Son zamanlarda çıkarılan hemen hemen tüm oyunlarda bulunan fotoğraf editörü özelliği sayesinde oynadığınız oyunlara ait süper ekran görüntüleri oluşturabilmek mümkün. Fakat son dönemin en popüler oyunu GTA 5'de video kaydetme ve düzenleme özelliği bulunuyor. Oyun içerisinde kendi videolarınızı kaydederek düzenleme şansına sahip olduğunuz GTA 5'in bu özelliği şu an için sadece PC versiyonunda bulunuyor. Gelecek ay içerisinde ise PlayStation 4 ve Xbox One sahipleri de GTA 5 videoları çekerek üzerlerinde düzenleme yapabiliyor olacaklar.

Konsol sahiplerinin tek elde edeceği değişiklik video editörü ile de sınırlı değil. Bir çok özelliğe daha kavuşacak olan konsolcular, GTA 5 için yeni müzikler, yeni yazı türleri, kolay video düzenleme, yeni ses efektleri ve bazı ufak değişiklikler de oyuna gelecek olan yenilikler arasınnda. Eğer bilgiayar yerine PS4 ya da Xbox One üzerinde GTA 5 oynamayı tercih ediyorsanız, gelecek ay içerisinde tüm bu yeniliklere kavuşacağınız güncellemeyi yükleyebileceksiniz.

YORUMLAR