GTA 5'te 15 Adet Hayvan Yer Alacak

GTA 5'te 15 Adet Hayvan Yer Alacak

Rockstar yeni yayınlanan oynanış videosu ardından geliştirmekte olduğu GTA 5 oyunu için yeni detayları oyunseverlerle paylaşmaya devam ediyor. GTA V ile ilgili olarak açıklanan yeni detaylar oyunun açık dünyasında yer alacak canlıları konu alıyor. Rockstar'a göre Los Sanstos ve çevresinde 15 farklı hayvan çeşidi ile karşılaşacağız. Oyunun geliştirici ekibi oyun tecrübemizin en üst seviyede olması adına bu hayvanlar için gelişmiş animasyonlar vaad ediyor.

Bunun yanında daha önceden yayınlanan ekran görüntülerinde yer alan büyük beyaz köpekbalığı gibi canlılar oyundaki deniz yaşamının bir parçası olacak. Bu 15 hayvanın içerisindeki deniz canlıları özel denizaltı görevlerinde karşımıza çıkacak. Rockstar bu denizaltı bölümlerinin sadece Michael ve Trevor karakterleri kullanılarak oynanabileceğini söylüyor.

Adı geçen 15 çeşit hayvanın haricinde kişisel yardımcımız olan sadık köpeğimiz Chop da bizlerle olacak. Yukarıdaki resimde görebileceğiniz Chop'un birçok özelliğini değiştirebileceğiz. Değişen tasma renkleri, eklenebilen aksesuarlar bu değişkenlerden bazıları. Ayrıca Chop'a ilgi göstermeyi ihmal edersek bizi terkedebilecek.

GTA 5'in 17 Eylül'de çıkış yapması bekleniyor.

Call of Duty: Ghosts'ta Tek Kahraman Olacak

YORUMLAR