GTA 5'te Yer Almak İster Misin?

GTA 5'te Yer Almak İster Misin?

Rockstar Games'in GTA 5 için viral reklam çalışması olan Epsilon Programında ilginç bir kampanya var. GTA San Andreas'da varolan bir dini tarikat olan Epsilon Program'ın tanrısı olan Kifflom sizi Los Santos'a çağırıyor. Tarikatın önde gelen kurallarından ilki; insanların aslında mutlu oldukları fakat bunun farkında olmadıklarıdır. Ayrıca Dünya 157 yaşındadır ve hepimiz aynı ağaçtan geliyoruz. Size de bu yazdıklarım mantıklı geldiyse Epsilon Programı dinine kaydolabilirsiniz. Şaka bir yana, kayıt yaptıranlar arasından seçilecek 5 kişinin yüzü Grand Theft Auto 5'te birer karaktere can verecek. Yani GTA V'in hikayesinin geçeceği şehir olan Los Santos'a girme fırsatınız var.

Epsilon Program'a kaydolmak için gitmeniz gereken internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz. Bu kampanya 27 Nisan'da başladı ve 27 Mayıs'ta sona erecek. Kifflom, katılımınız için sizden ad-soyad, e-mail adresi ve yüz fotoğrafınızın linkini istiyor. Fotoğrafınızı istemesinin nedenini ise: "Sizi Los Santos Havalimanında karşıladığımızda tanıyabilmemiz." diye açıklıyor.

Bildiğiniz gibi GTA 5, 17 Eylül tarihinde Playstation 3 ve Xbox 360 için çıkıyor. Umarız oyun çıktığında epsilon programı ile seçilmiş 5 yüzden birisi sizinki olur.

Playstation 4'ün İlk Görüntüsü Ortaya Çıktı Mı?

YORUMLAR