GTA 6 Çıkış Tarihi ile İlgili Üzücü İddia

GTA 6 Çıkış Tarihi ile İlgili Üzücü İddia

GTA 6 çıkış tarihi ile ilgili üzücü bir iddia ortaya atıldı. GTA 5'in üzerinden tam olarak 3 yıl geçmiş olmasına rağmen GTA 6 haberleri hala oyun sektörünün ana gündem maddelerinden bir tanesi olmaya devam ediyor. Fakat en yeni haber, GTA 6'nın geliştirme sürecine müdahele edildiği ile ilgili.

GTA 5 piyasaya sürüldüğünde, oyuncular online aksiyonlara ilk gün girememekten şikayet etmişlerdi. Rockstar ise GTA Online'ın geç gelmesinin sebeplerini açıklamış ve oyunculara daha büyük bir içerik sunmak için hazırlandıklarını ifade etmişti. Nitekim GTA Online açıldıktan sonra çıkarılan ücretsiz içerik paketleriyle birlikte online kısım, başlı başına bir oyun olarak karşımıza çıkmıştı.

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak?

Daha önce ortaya çıkan bilgilerle GTA 6'nın geliştirilmeye başlandığını öğrenmiştik. Fakat bugün, GTA 6'nın geliştirme sürecine bir süre ara verildiğine dair haberler dolanmaya başladı. 2018 - 2019 arasında yeni bir oyun çıkaracağı tahmin edilen Rockstar'ın, GTA 6'yı geliştiren ekibin işlerini bir süre askıya alarak bütün bu çalışanlarını tekrar GTA 5'e yoğunlaştırdığı ortaya çıktı. Yeni bir DLC paketi için GTA 6'nın geliştirme sürecine ara verildiği söylenirken, ortaya çıkan bu haber doğruysa, yakın zaman sonra beklenmedik büyüklükte bir paketle karşılaşmamız muhtemel.

Take-Two'nun En Büyük Gelir Kapısı Hala GTA 5

Lindsay Lohan GTA 5 İçin Açtığı Davada Hüsrana Uğradı!

GTA 5 Oyuncuları 9 Aydır Bir Barajı Patlatmaya Çalışıyorlar

YORUMLAR