GTA 6 İstanbul'da Geçsin İster Misiniz?

GTA 6 İstanbul'da Geçsin İster Misiniz?

Merhaba Tamindir takipçileri. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz sonbahar aylarında dünyaca ünlü oyun geliştiricisi Rockstar tüm zamanların en iyi video oyunları arasında giren GTA 5'i PlayStation 3 ve Xbox 360 için yayınlamıştı ve satış rekorları kırmıştı. Bir çok oyun inceleme sitesi tarafından bir klasik olarak seçilen ve 2014 yılında yılın oyunu ödülü almayı başaran GTA 5 kısa bir süre önce yeni nesil versiyonlarıyla PlayStation 4 ve Xbox One'da boy gösterdi. Oyunun bilgisayar versiyonu da eğer herhangi bir aksaklık yaşanmazsa önümüzdeki ayın sonuna doğru yani 2015 yılının Mart ayında çıkış yapacak. Önümüzde bizi bolca eğleneceğimiz günler bekliyor diyebiliriz.

Rockstar her ne kadar GTA 5'in PC versiyonunu yeni yayınlayacak olsa da oyunun ilk olarak 1 seneden fazla bir süre önce çıktığını belirtmekte fayda var. Bu da yeni bir GTA oyununun, yani GTA 6'nın geliştiriliyor olabileceğinin ipucu olabilir. Şimdiye kadar GTA oyunlarının farklı haritalarda geçtiğine şahit olduk. Her oyunda bizi karmaşık yapıya sahip şehirler bekliyordu. Peki bu sefer bu şehrin İstanbul olmasına ne dersiniz? Kendi evinizin önünü veya her zaman takıldığınız favori mekanlarınızı bir GTA oyunu içerisinde ziyaret etmek heyecan verici olabilir. İstanbul'un şehirleşme bakımından bir GTA oyununun geçebileceği en ideal şehirlerden biri olduğunu belirtmek de doğru olacaktır. İşte bu nedenlerden ötürü başlatılan bir kampanya ile Türk oyuncular Rockstar'dan bir sonraki GTA oyunu GTA 6'nın İstanbul'da geçmesini talep ediyor.

Eğer siz de Türkiye'de geçen bir GTA oyunu oynamak istiyorsanız bu kampanyaya katılarak bu talebin gerçekleşmesinde pay sahibi olabilirsiniz:

GTA 6 İstanbul'da Geçsin İstiyoruz!

Assassin's Creed: Unity İçin Türkçe Yama Hazırlandı

YORUMLAR