GTA: Chinatown Wars Android için Çıkış Yaptı!

GTA: Chinatown Wars Android için Çıkış Yaptı!

Uzun bir süredir iOS cihazlarda oynanabilen; fakat Android versiyonu meydanda olmayan GTA: Chinatown Wars nihayet Android cihazlar için yayınlandı. İlk olarak 2009 yılında el konsolları için yayınlanan Grand Theft Auto: Chinatown Wars ilerleyen süreçte iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletler için de yayınlanmıştı. Grand Theft Auto: Chinatown Wars bize ilk 2 GTA oyununda gördüğümüz klasik kuşbakışı oyun yapısını sunuyor. Oyunda Huang Lee adlı şımarık ve zengin bir mafya patronu çocuğunu yönetiyoruz. Huang Lee'nin babası diğer mafyalar tarafından katledilince Liberty City'deki Çin mafyalarının üzerindeki hakim güç ortadan kalkıyor. Bu hakimiyeti tekrardan sağlayabilmek için ise Huang Lee'nin antik bir kılıcı amcası Kenny'e götürmesi gerekmektedir. Fakat bu yolculuğunda Huang Lee mafyalar tarafından saldırıya uğrar ve kılcı kaybeder. Biz bu noktada oyuna dahil oluyoruz ve ölüme terkedilen Huang Lee'nin intikam macerasının bir parçası oluyoruz.

Açık dünya tabanlı bir oyun olan GTA: Chinatown Wars'da ana görevlerin yanında bir dizi yan görev, mini oyunlar ve koleksiyon öğeleri oyuncuları bekliyor. Bunun yanında yine dilediğimiz aracı gasp edebiliyor, sağa sola sataşarak pislik çıkarabiliyoruz. Bütün şehri birbirine kattıktan sonra ise polisi ve hatta askeri güçleri peşimize takabilmekteyiz.

GTA: Chinatown Wars Android versiyonu cell-shade türünde çizgi roman tadındaki grafiklere sahip. Oyun Android TV'leri ve geniş ekranları desteklediği gibi belli USB ve Bluetooth oyun kumandalarıyla da oynanabiliyor. Oyuncular oyunu bu bağlantıyı kullanarak 10.49 TL karşılığında satın alabilirler:

Brothers in Arms 3 Çıktı, Hemen İndirin!

YORUMLAR