GTA Online Haziran Ayı Güncellemesi Çok Büyük Olacak

GTA Online Haziran Ayı Güncellemesi Çok Büyük Olacak

Rockstar Games, GTA 5 satın aldıktan sonra ücretsiz olarak girebildiğiniz GTA Online için yeni özellikler geliştirmeye devam ediyor. GTA Online haziran ayı güncellemesi ise diğerlerine nazaran çok büyük olacak.

En büyük GTA Online güncellemesi olarak adlandırılan  "Further Adventures in Finance and Felony" yani "finans ve suç maceralarının daha ötesi", geçtiğimiz sene yine aynı anda kullanıcıların beğenisine sunulan güncellemenin yolundan gidecek. Bu güncellemeyle birlikte, oyun içerisinde kurulabilen suç çeteleri daha da detaylandırılacak. Böylece çetenizi tam bir şirket gibi yönetebileceksiniz.

Rockstar'ın verdiği bilgilere göre güncellemeyle birlikte suç imparatorluğunuzu çok daha genişletebilecek ve onu tam bir CEO gibi yönetebileceksiniz. Hatta çetenin yönetimi için yüksek katlı binalardan ofis bile kiralamanız mümkün olacak. Tahmin ettiğiniz gibi güncelleme sadece çetelere odaklanmayacak. Bu güncellemeyle de yeni silahlar ve arabalar oyuna eklenecek. Bu arabalardan bir tanesi ise yukarıda gördüğünüz Lamborghini benzeri Pegassi Reaper olacak. Merakla beklenen bu güncelleme ise 7 Haziran itibariyle indirilip, oynanabilecek. 

GTA Online Para Basıyor

GTA Online ile San Andreas'a Yolculuk Yapacağız

Battlefield 1 GTA 5'e Taşındı

YORUMLAR