GTA: San Andreas Playstation 3'e Geliyor!

GTA: San Andreas Playstation 3'e Geliyor!

Efsane GTA oyunları arasında yer alan Grand Theft Auto: San Andreas yeniden gündemde. Rockstar Games tarafından zamanın konsollarına ve PC platformuna çıkış yapmış olan Grand Theft Auto: San Andreas yeniden hayatımıza giriyor. Bu sıralar eski oyunlarını bize farklı platformlarda sunarak jest yapan Rockstar Games Grand Theft Auto: San Andreas’ı tekrar piyasaya sunmak istiyor.

GTA oyunları arasında en iyilerden birisi olarak bilinen ve hatta birçok oyuncuya göre en iyisi olan Grand Theft Auto: San Andreas’ı tekrar görmek biz oyuncuları çok memnun etti. Playstation’dan yapılan açıklamaya göre Grand Theft Auto: San Andreas’i Playstation 3 platformunda tekrar görebileceğiz.

Buna göre Grand Theft Auto: San Andreas 12 Aralık 2012 tarihi itibariyle Playstation Store üzerinden satışa sunulacak. Oyunun sadece Playstation Store üzerinden satılacağının altı çizilirken oyunun kutulu olarak satışı gerçekleştirilmeyecek. Ayrıca oyunun Playstation 3 versiyonunda sadece İngilizce dil seçeneği yer alacak.

Grand Theft Auto: San Andreas’ın Playstation Store üzerindeki fiyatı henüz bilinmiyor bunu oyun satışa çıktığı zaman Playstation Store üzerinden görebilecek ve oyunu satın alabileceksiniz.

YORUMLAR