GTA: San Andreas, Xbox 360'a Geliyor Olabilir

GTA: San Andreas, Xbox 360'a Geliyor Olabilir

Bir GTA oyunu bizi ne zaman yalnız bıraktı ki şimdi de bıraksın? Hali hazırda tüm dünya GTA 5 ile açık dünya oyununun gelebileceği en uç noktayı yaşarken, biz de gözlerimizi biraz eskiye çevirelim. Bugün yayılmaya başlayan söylentilere göre GTA: San Andreas, Xbox 360 için geliyor olabilir.

Peki ya bu söylenti nereden çıktı? Bugün, Xbox 360 için yeni bir "achievement" listesi yayınlandı. Listenin tam 1000 puanlık bir liste olduğu söyleniyor ve listenin içerisindeki 33 achievement'ın, eskiden hatırladığımız achievement'lardan olduğu biliniyor; fazla yemek ye, spor salonuna git, kilo kaybet gibi. 

Bu söylentilerin yanında aslında RockStar Games bize gerekli işareti veriyor. San Andreas'ın 10. yılını kutlamak için GTA Online'da yer alacak yeni iş listesini yayınlayan RockStar Games, acaba bu söylentinin bizzat kaynağı durumunda mı? RockStar'ın bu etkinliği ile birlikte GTA Online'da 10 adet yeni iş göreceğiz.

Söylentinin kaynağı henüz belirli değil tabii; fakat bu şekilde bir achievement listesi genelde yalan çıkmıyor. Dört gözle bu haberin resmi halini bekliyor olacağız; kim GTA: San Andreas zamanına geri dönmek istemez ki?

GTA San Andreas Mobil İncelemesi

GTA 5 PC Versiyonu Çıkacak!

YORUMLAR